Zasloužilí hasičiDne 1. listopadu 2018 se Zasloužilý hasiči vydali na výlet do Zittau, kde navštívili Motýlí dům a poté se vydali na exkurzi na hasičskou stanici.

Číst dál...

Zasloužilí hasičiDne 10. listopadu 2017 se konalo na zámku v Přibyslavi slavnostní předávání titulu Zasloužilý hasič, z okresu Liberec bylo toto nejvyšší ocenění předáno paní Libuši Čálkové a panu Zdeňku Čálkovi, oba z SDH Chrastava a za okres Jablonec nad Nisou panu  Emilu  Hujerovi z SDH Bratříkov.

Číst dál...

Zasloužilí hasičiDne 4.11.2016 se konalo v Přibyslavi  předávání titulu Zasloužilý hasič, z okresu Liberec bylo toto nejvyšší ocenění  předáno panu Václavu Kupcovi z SDH Český Dub a panu Antonínu Adamcovi z SDH Lites (bohužel ze zdravotních důvodů se předání nezúčastnil, bude předáno příležitostně) a z okresu Jablonec nad Nisou panu Zbyňku Mildorfovi z SDH Jistebsko.

Číst dál...

V Centru hasičského hnutí v Přibyslavi byl udělován titul Zasloužilý hasič. Z rukou starosty SH ČMS ing. Karla Richtera a jeho náměstka Jaromíra Janeby, vedoucího aktivu zasloužilých hasičů při SH ČMS Josefa Netíka převzali nejvyšší vyznamenání tři hasiči z Libereckého kraje.

Číst dál...

Ve Višňové na Frýdlantsku se koncem června soutěžilo o tradiční „Povodňovou lopatu“ a současně proběhlo setkání zasloužilých hasičů.

Číst dál...